Ohromte svojho blízkeho narodeninovým darom, na ktorý nebude môcť zabudnúť!

Potešiť na narodeniny dieťa nie je žiaden problém. Jednoducho zájdete do hračkárstva a vyberiete jednu z milióna bábik alebo autodráh. Trafiť sa do vkusu tínedžerovi môže byť síce o niečo zložitejšie, vždy si však môžete byť istý, že pri darovaní tabletu či nového telefónu jednoznačne uspejete. Ak chcete obdarovať svoju dospelú dcéru či syna, kúpite im víkend v kúpeľoch prípadne poznávací zájazd do Ríma či Paríža. Ako si však poradiť s kúpou daru pre kolegu, kamaráta či svokra k šesťdesiatym narodeninám?

Iste, môžete mu podarovať peniaze – jednoducho ich vložiť do obálky spolu s lacnou pohľadnicou a máte po probléme. Je to však skutočne to, čo od daru chcete? Aby bol otrepaný, neosobný a tuctový? Môžete to predsa urobiť omnoho lepšie!

Dary ako oblečenie a parfémy však tiež nie sú ideálnou voľbou. Pri oboch kategóriách totiž hrozí riziko, že sa netrafíte do vkusu a veľkosti obdarovaného. Možno si poviete, že to skúsite s darčekovým košom plným slaných a sladkých dobrôt. To však takisto nemusí fungovať, nakoľko nie každému chutí presne to, čo vám. Navyše, jeho obsah sa zje behom niekoľkých týždňov a za rovnaký čas sa vytratí aj spomienka na váš darček. A to predsa nechcete!

V prípade, že chcete podarovať niečo praktické, no tiež dobre vyzerajúce, nemôžete nájsť lepšiu alternatívu než niektorý z podsvietených nápojových setov na víno či iný alkohol. S takýmto darčekom sa na rozdiel od iných skrátka nemôžete pomýliť. Aj za predpokladu, že obdarovaný je úplný abstinent, rozhodne alkoholom veľmi rád ponúkne každú návštevu. Navyše, drevený stojan s elegantnou sklenenou fľašou je skvelým doplnkom každej, modernej i klasickej obývačky. Počas dňa vhodne zvýrazní jej eleganciu, večer ju nádherne presvetlí a dodá luxusný nádych.